Anasayfa / Oto Kiralama / Önemli Bir Turizm Kenti Olan İzmir’de Oto Kiralama Hizmeti

Önemli Bir Turizm Kenti Olan İzmir’de Oto Kiralama Hizmeti

Güvenli oto kiralamak izmir oto kiralama şirketimizle mümkün olduğundan daha fazlasıyla hizmette. İzmir’in hemen hemen her bölgesinde bize ulaşabilir ihtiyacınıza göre konforlu araçlar kiralayabilirsiniz. Araçların bakımı, temizliği, güvenliği bizde. Tamamen kullanıma hazır hale getirdikten sonra hizmete sunuyoruz. Sizler için şirketimiz titizlikle çalışıyor müşterilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Şirketimiz konforlu, son model araçlar ile sizleri iyi hissettirecek. Opel, Hyundai, Dacia, Renault, Fiat, Peugeot, Mercedes gibi birçok araç markalarının lüks, konforlu, orta ve ekonomik düzeyde araçlarını bulabilir ve kiralayabilirsiniz. Bizimle araç kiralamak çok kolay, şehrin neresinde olursanız olun şirketimize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gözünüz arkada kalmadan temiz, güvenli ve ihtiyacınıza cevap verebilecek lüks araçlar ile keyfinize keyif katmak istedik. İçiniz rahat olsun kiralanılan araçlar geri alındığında bakım ve kontrolleri yapılmakta ve yeniden kiralamaya hazır hale getirdikten sonra size sunuyoruz. Tüm tedbirlerimizi alıyor ve bu şekilde hizmetinize sunuyoruz. İzmir oto kiralama olarak tercih edilmemizin sebebi her müşterimizin ihtiyacına cevap verebiliyor olmamızdır.

Şirketimizin sıcaklığı ve nezaketiyle oto kiralamada önde gelen firmalardanız. İhtiyacınız olan yere kısa sürede ulaşmak, sevdiklerinizle güzel vakitler geçirmek, iş seyahatleriniz için her yere ulaştıracak konforlu, lüks araçlarla oto kiralama şirketimiz burada. Her modelden lüks araçlara sahibiz. İhtiyacınız olan aracı seçmek sizde kiralamak bizde. Şirketimiz her noktada incelikle çalışır ve müşterilerin ihtiyaçlarına mükemmel cevaplar sunar.

İzmir Oto kiralama, firmamızca günlük ve uzun dönem kiralama olarak 2’ye ayrılmaktadır. Havalimanı oto kiralama; Günlük kiralamada havaalanları ve turistik amaçlara ağırlık verilirken; uzun dönem kiralamalarda ise firma kullanımları ağırlık göstermektedir. Uzun dönem oto kiralamalarınızda gelen mali avantajlar ve uygulama kolaylıkları, firma tarafından filo kiralama yönteminin benimsenmesine yol açmıştır. Size uygulanan rezervasyon sistemleri ile hemen hemen bütün havaalanları ve şehirlere kadar uzanan bir yapı bulunmaktadır. Kiralamalarınıza ait rezervasyon talepleriniz ofisimizde ve rezervasyon merkezlerimizde garantili bir şekilde devam etmektedir. İzmir de hemen hemen her bölgede oto kiralama firmalarını bulabilirsiniz ancak size garantili güvenilir bir hizmet sağlayan bir firmayla anlaşma yapmak sonradan karşınıza çıkacak tüm olumsuz sorunları ortadan kaldıracaktır. Günlük kiralama veya uzun dönem kiralamalar için rezervasyon merkezini arayabilir yada ofisimize uğrayarak bilgi alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Kiralama esnasında sürücü belgeniz ve yaş sınırınız çok önemlidir. Eğer öğrenciyseniz bu durum sizi daha sıkıcı bir yola sokabilmektedir. En az bir yıl geçerli sürücü belgesine sahip 21 yaşını doldurmuş ve üzerindeki kişiler A, B, N,F ve I grubu araçları kiralayabilirler. G,H,O,M ve D grupları için 2 yıllık sürücü belgesine sahip ve 25 yaşını doldurmuş ve üzerindeki kişiler; J,E,C,P,L ve K grubu araçlar için 3 yıllık sürücü belgesine sahip ve 27 yaşını doldurmuş olma koşulları aranır. 21 yaşını doldurmuş olmak koşulu sabit kalmak kaydı ile orta ve üst sınıf araçlar için de genç sürücü ücreti alınarak araç kiralanabilmektedir. Oto kiralama süresi günlük kiralamada minimum 24 saat, uzun dönemde ise minimum 30 gündür.

Fiyatlara firmamızca dahil olan ve olmayan hususlar bulunmaktadır. Fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, Hasar Sorumluluk Güvencesi, Hırsızlık Güvencesi dahildir. Akaryakıt, Kaza Güvencesi, Mini Hasar Güvencesi, Tek -Yön Ücreti, Teslim Etme-Teslim Alma Ücreti, Bebek Koltuğu Ücreti, Navigasyon Cihazı, Köprü ve Otoyol Geçiş Cihaz- Kart Kullanım Ücreti ayrıca hesaplanır. Araçların müşteriye teslimi tam dolu depo benzin ile yapılır. Eksik veya boş depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte alınır. Eğer bir araba kiralamak istiyorsanız buraya uğramadan geçmemenizi tavsiye ederiz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Ortalama puan: 5,00.
Loading...

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Trafik Cezaları Araç Kiralama Ücretine Dâhil Midir?

Rent a car firmalarından yapılan araç kiralamalarda trafik cezaları ve OGS, HGS geçiş ve kaçak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir