İzmir Rent a Car ve Sağlamış Olduğu Avantajlar

İhtiyaçları belirlemek için beklentileri doğru tespit etmek gerekir. İşte bu noktada İzmir Rent a Car beklentileri, ihtiyaçların ötesinde belirleyen ve her geçen gün yenilenen yapısı ile memnuniyeti ön planda tutan, büyük bir firmadır.

Geniş araç filosuna sahip firma, sizin değerli zamanınızı almadan gereksiz teferruatlar ile oyalamadan, ihtiyaçlarınızı anında yerine getirir. Deneyimli kadrosu ile hizmet veren firma, istediğiniz zaman istediğiniz aracı temin eder. Bunun için de haftanın, 7 günü 24 saati kesintisiz hizmet veren asistan servisi mevcuttur.

Memnuniyeti en üst seviyede tutmayı hedefleyen firma, araçlarını özel olarak anti-bakteriyel ürünler ile temizlik ve bakımını sağlar. Araçların model yılını da dikkate alarak her bütçeye hitap edecek şekilde ekonomik araçlar, arazi araçları, lüks araçlar, orta sınıf araçlar olarak geniş sınıflandırmaya sahip filo seçeneği sunar.
Araç kiralama hizmeti almanın en önemli avantajı da aracın periyodik bakımları ile uğraşmak zorunda kalmamanızdır. Hırsızlık, yangın, kaza gibi olağan dışında durumlarda ise zorunlu trafik sigortası, kasko poliçesi kapsamında tüm zarar, firma tarafından karşılanır. Bu istenmeyen durumlar söz konusu olduğunda yedek aracınız da firma tarafından ayrıca tahsis edilir.

Araç kiralama işleminizi onaylamanızın ardından aracınızı, şehir içinde istediğiniz yerden ekstra ücret ödemeden teslim alabilirsiniz.

Zengin araç filosuna sahip, profesyonel araç kiralama hizmeti veren firmanın kiralama süreci en az 3 gündür. Daha uzun süre araç kiralama hizmetleri için sizlere uygun ve özel fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerine beklentilerin ötesinde hizmet vermeyi ilke edinen firma, özel günleriniz ve bugünlere özel konuklarınız için konforlu donanıma sahip olan VIP servis hizmetini, profesyonel şoförleri eşliğinde sunmaktadır.