Araç Kirala

Alış Tarihi
Alış Saati
İade Tarihi
İade Saati

İzmir rent a car

İzmir rent a car olarak araç kiralama hizmetinde sizlere her model araçlarımız ve fiyat avantajlarımız ile bir bütün olarak kaliteli rent a car hizmeti sunuyoruz. Türkiye’nin en güzel şehirlerinden İzmir araçsız gez gez bitmez dedik ve sizler İzmir’i daha rahat ve daha hesaplı tam gönlünüze göre bir araçla gezin diye bu sektörde her model araçlarımızla sizlere yardımcı oluyoruz. Araç kiralama alanında sizlere benzersiz avantajlar sunarak çok daha faydalı bir araç kiralama hizmeti almanızı sağlıyoruz. Bu sektörde tecrübeli ve bilgi birikimine sahip bir ekibiz ve kurumsal yönetim anlayışıyla hizmet üretiyoruz. Müşteri taleplerine ve şikayetlerini baz alarak çözümler üretiyor ve her konuda müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Bireysel Araç Kiralama Hizmetimiz

İzmir rent a car firması olarak öncelikle bireysel taleplerinize araç kiralama alanında en iyi çözümleri sunuyoruz. Bizler, tam size hitap edecek ve tam cebinize göre araçlar sunarak bireysel amaçla araç kiralama faaliyetini kusursuz ürün getiriyoruz. Fiat marka araçların tüm modellerinden çok daha lüks araçlara kadar her aracı sizlere sunuyor; bu sayede en size uygun olacak araç modelini kiralamanızı daha da kolaylaştırıyoruz. İsterseniz en az yakıt harcayan araçları isterseniz en gösterişli ve lüks araçları bizden kiralayabilirsiniz. Kiralık araç modellerimiz hem gezilere hem özel günlere uygun araçlarımızdır. Bu alanda en çok tercih edilen araçların yanında sizlere en bulunmaz araçları da kiralayarak her şekilde memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Bireysel Kiralama İçin Araç Modellerimiz

Bireysel olarak ister gezi amaçlı; ister özel bir gününüzde kullanmak amaçlı isterseniz diğer amaçlarınız için bizlerden araç kiralama izmir hizmeti almak istediğinizde sizlere en uygun araç modellerini sunuyoruz. Uzun yol gezileriniz için yakıt cimrisi araçlar sunarken, özel günlerinizde hayalinizdeki araçları sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda bazı modellerimizde renk seçeneklerine de sahip olacak ve dilediğiniz renkte aracınızı kiralayabilirsiniz. Fiat Linea, Renault Symbol gibi yakıt cimrisi araçların yanında sizlere özel günleriniz ya da yine gezileriniz için BMW, Mercedes, Hyundai, Honda, Ford gibi markalarda araçların lüks modellerini de sunuyoruz. Her bütçeye uygun araç markalarımız ile sizlere benzersiz bir rent a car hizmeti sunuyoruz. Dilediğiniz modeli sizlere sunarak bu alanda yardımcı olmaya çalışan bir ekibiz. Her yönüyle tamamen sizleri referans alarak çözümler üretiyoruz. Dilediğinizi marka aracı dilediğiniz an bizlerden kiralayabilirsiniz.

Kurumsal Filo Araç Kiralama Hizmetimiz

Filo araç kiralama izmir firması  olarak sizlere bu alanda bireysel ihtiyaçlarınızın yanında kurumsal ihtiyaçlarınıza da en iyi şekilde ve en uygun araç modellerimiz ile de çözümler üretiyoruz. Filo araç kiralama finansal açıdan özellikle iş verenler için oldukça maliyet düşürücü bir hizmettir. Filo araç kiralayarak, şirketinizde üretim ya da yönetim sürecin kullanılmak üzere araçlar temin edebilirsiniz. Ekonomik araçlarımız ile bu hizmeti en iyi şekilde alacak ve diğer firmaların sunduğu finansal avantaj dan çok daha uygun avantajlar elde edeceksiniz. İsterseniz ticari araçlar isterseniz de bireysel araçlar kiralayarak şirketinize daha düşük bir maliyetle değer katabilir ve hem üretim hacmini hem de hizmet hacminizi arttırabilirsiniz. Dilerseniz bizlerden kiraladığınız aracı pazarlama için kullanabilir isterseniz personel taşıma için kullanabilirsiniz. Filo araç kiralama hizmetimizle tüm bu avantajları en uygun finansal avantajlarla yakalayabilirsiniz.

Kurumsal Kiralama İçin Araçlarımız

Filo kiralamada en önemli unsur sizlere en avantajlı olacak araç modellerini kiralamaktır. Bu avantaj da daha çok söz konusu aracın sizlere olan maliyetidir. Bu maliyet de daha çok araçların yakıt özellikleri, yedek parça fiyatları, vergi gibi giderleridir. Araçların maliyetlerinin yanında önemli olan bir diğer husus da aracın işinize uygun olmasıdır. Bu nedenle bizlere başvurduğunuzda, sizlerle bir sözleşme çerçevesinde şartları belirler ve sözleşmemizi yaparız. Sizlerle oturup size en uygun finansal avantajı sağlayacak bir plan ve program yaparız. Böylelikle sizlere en uygun avantajı sağlayacak araç modellerini ve kiralama şeklini belirleriz. Bizler, filo araç kiralama hizmetimizde sizlere kazandırmada kazanmayı amaçlayan bir ekip değiliz. Bu sektörde hem bireysel hem ticari tüm araç modellerini filo araç kiralamaya konu ediyoruz. Bu tamamen sizin tercihinize ve işinize göre bağlıdır. Sizler, işinize en uygun aracı seçiyorsunuz, bizler de bu araçları sizlere en hesaplı olacak fiyatlardan kiralıyoruz. Filo kiralamaya en uygun araç modellerimiz ile bu alanda sizlere yardımcı oluyoruz.

Araç Kiralama Fiyatlarımız

Araç kiralama fiyatları izmir içerisinde sizlere en hesaplı fiyatları sunuyoruz. Bireysel amaçlı kullanım için bir araç kiralamak istediğinizde geniş marka ve model seçenekleri ile bütçenize en uygun aracı en hesaplı fiyatlardan kiralamanızı sağlıyoruz. Bu sayede ekonomik olarak kazançlı çıkmanızı amaçlıyoruz. Sizler için maliyet önemli ise en az yakıt tüketen modelleri en hesaplı fiyatlarla sunuyoruz. Bizler, araç kiralama pahalı bir hizmet olmasın diye çabalayan bir ekibiz. Ayrıca kurumsal araç kiralama hizmetinde de bizlerle, en kazançlı çıkacağınız finansal avantajları yakalayacaksınız. İzmir rent a car firmaları arasında en çok tercih edilen firma olarak sizlere daha çok kazandırmak amacındayız. Bu sayede en uygun ve en hesaplı fiyatları araç kiralama sektöründe sizlere sunuyoruz.

Hangi Araçları Kiralamak Gerekir?

Bu sektörde müşteri memnuniyetini sağlamak amacında olan bir firmayız. Güvenilirlik odaklı çalışıyor ve buna göre çözümler üretiyoruz. Dolayısıyla bizleri tercih eden her müşterimize en uygun seçenekleri sunmak için çalışıyoruz ve bizleri tercih ettiklerinde istediklerini elde etmelerini istiyoruz. Araç sektörü gittikçe büyüyen ve her gün neredeyse kendini yenileyen bir sektördür. Bizler de müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak için bu değişimi daima takip ediyor ve en faydalı olan yenilikleri sizlere sunuyoruz. Dolayısıyla bu alanda bilgili ve uzman bir ekibiz. Böylelikle sizlere en uygun seçenekleri belirlemenize yardımcı oluyoruz. Amacımız bizlere en çok kazandıracak araçları kiralamak değildir. İzmir rent a car firması olarak amacımız sizlere en çok kazandıracak aracı kiralama olanağını sunmaktır. Eğer ailenizle birlikte uzun bir yolculuğa çıkmayı düşünüyorsanız sizlere en güvenilir ve en az yakan araçları tavsiye ediyoruz. Yine ekonomik araçlarımız ile en uzun yolculukları bile en az masrafla yapacaksınız. Özel günleriniz için bir araç kiralayacaksanız sizlere lüks kategoride araçları tavsiye ederiz. Nihayetinde özel gününde özel araçlara binmenizi isteriz. Özel günler için kiralamada yakıt türü önemli değildir. Çünkü çok kilometre yapmayacaksınız. Olası bir kaza riskine en dayanıklı araçları yine sizlere tavsiye ediyoruz. Çünkü kaza geliyorum demez. Yeri gelmişken belirtelim ki tüm araçlarımız kaskoludur. Ayrıca eğer kalabalık bir grup halinde bu geziye çıkacaksınız yine sizlere daha geniş olan ticari araçları tavsiye ediyoruz. Bizler, bu alanda taleplerinizi en doğru şekilde yerine getirmek için teknik ve pratik tüm bilgilerimizle sizlere yardımcı oluyoruz. Araç kiralama yerleri İzmir içerisinde sizlere en iyi seçenekleri sizlere biz sunuyoruz.

Araç Kiralama Şartları

Araç kiralamak için kategori bazında değerlendirme yapıyoruz. Genel olarak bizlerden araç kiralayabilmeniz için kiralamayı düşündüğünüz aracı kullanabileceğiniz sınıfta bir ehliyete sahip olmanız gerekir. Ayrıca en az 21 yaşında ve en az 1 yıldır ehliyet sahibi olmanız gerekir. Bu şartlar en genel bireysel araç kiralama şartlarımızdır. Kurumsal araç kiralama hizmetimizden yararlanmanız için de bir şirket olmanız gerekir.

Araç Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

İzmir rent a car firması olarak doğru bir şekilde araç kiralama hizmeti alabilmeniz için sizlere yardımcı olacak bilgiler sunuyoruz. Peki, araç kiralarken nelere dikkat etmek gerekir ? Bu soruyu sizler için yanıtlıyoruz ve olası bir olumsuzlukla karşılaşmanızı engellemek istiyoruz.

·         Araç Kiralama Şirketini Doğru Seçin

Bu sektörde en önemli konu kiralama hizmetini alacağınız şirketi doğru seçmektir. Buna göre araç kiralama şirketlerini iyi bir şekilde araştırmalı ve kıyaslamalar yaparak en doğru ve en kaliteli olan şirketi seçmeniz gerekir. Özellikle fiyat karşılaştırmalarını iyi yapmanız ve hizmet kalitesinde en iyisini bulmanız gerekir. Araç kiralama şirketleri izmir içerisinde en kaliteli ve en güvenilir firma olarak sizlere hem ekonomik hem de hizmetsel kaliteyi sunuyoruz.

·         Küçük ve Ekonomik Araçları Kiralayın

Özellikle uzun yolculuklarda yanda şehir için gezilerde küçük araçlar seçmeniz hem ekonomik olarak hem de kullanım olarak avantajlıdır. Park etmek, kullanmak kolaydır. Fiyatları daha uygundur. Aynı zamanda genelde daha az yakıt yakarlar ve bu sayede de kazançlı çıkarsınız. Buna bağlı olarak en uzun yolculukları bile en az masrafla yapabilirsiniz. Araç kiralama firmaları izmir arasında küçük araç kategorisinde sizlere onlarca model ve marka ile hizmet üretiyoruz. Bu sayede küçük araç avantajını sizlere en iyi şekilde sunuyoruz.

·         Yakıt Göstergesine Dikkat Edin

Ülkemizde bazı araçlar göstergedir teslim ve aynı göstergede iade yöntemiyle araç kiralama hizmeti sunulur. Aynı zamanda dolu depo teslim ve dolu depo iade yöntemi de çok uygulanır. Bu nedenle aracı kiraladığınızda mutlaka yakıt göstergesine dikkat edin. Bu sayede aracı hangi yakıt seviyesinde iade etmeniz gerektiğini bilirsiniz. Ancak bu sistemde yakıt tahminini yanlış yapabilme ihtimaliniz vardır. Dolu depo teslim dolu depo iade yöntemi daha mantıklı bir seçim olacaktır. Sizler eğer mümkünse yakıtı dolu olarak alın ve aracınızı iade etmeden bir kaç dakika önce depoyu doldurup teslim edin. Böylelikle depo hesaplama ile uğraşmasınız.

·         Sigorta Kapsamına ve Sigorta Şartlarına Dikkat Edin

Araç kiralama izmir içerisinde sizlere sigortalı araç kiralama hizmeti sunan bir firma olarak araç kiralarken mutlaka sigorta şartlarına iyi bakmanızı tavsiye ederiz. Özellikle sigortanın kapsamına dikkat ederek olası bir kazada ya da çarpmada en az maddi zararlar çıkabilirsiniz. Sigortasız araç kesinlikle kiralamayın. Aynı zamanda alkollü araç kullanma, uyuşturucu madde kullanma, trafik kurallarını ihlal etme, hız sınırını aşma gibi nedenlerle kaza yaptığınızda sigortanın bunu kapsamadığını bilmenizi istiyoruz. Bu sayede gerekli tedbirleri alabilirsiniz.

·         Aracı İlk Teslim Aldığınızda Kontrol Edin

Bir araç kiralamak istediğinizde ve aracı ilk teslim aldığınızda mutlaka içerden ya ve dışardan kontrol edin. Herhangi bir çizik ya da kırık bir yer varsa mutlaka belirtin. Çünkü daha sonra aracı teslim ettiğinizde aracınız kontrol edilecek ve herhangi bir hasar varsa sizler sorumlu tutulabilirsiniz. Çünkü bazen araçlarda meydana gelen hasarlar gözden kaçabilir. Bu nedenle başkasının verdiği bir kazadan sorumlu olmamak için mutlaka aracı inceleyin. Bizler, izmir araç kiralama şirketi olarak sizlere hasarsız ve çiziksiz araçlar temin ederek tamamen risksiz bir araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Bizleri tercih ederek güvenilir, kaliteli, hesaplı ve bir o kadarda faydalı bir araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bizlere hemen şimdi ulaşarak tüm bu fiyat ve kalite avantajlarından yararlanarak sizlere en uygun araç modelini kiralayabilirsiniz.