izmir oto kiralama sektöründe başarıyı yakaladık

Günlük ya da belirli bir süredeki araç ihtiyacınızı karşılamak için varolan İzmir araç kiralama şirketleri, hızlı ve sorunsuz bir şekilde araç kiralamanıza ve oluşan sorununuzu çözmenize yardımcı oluyor.Turist olarak gittiğiniz İzmir’de ya da herhangi bir işinizi halletmek için araç kiralamaya ihtiyaç duyduğunuzda,İzmir oto kiralama firmaları karşınıza çıkıyor. İster internet üzerinden isterseniz de İzmir rent a car firmalarından birebir kiralayabileceğiniz araçlar ile, günlük, haftalık ya da aylık araç ihtiyacınızı karşılamanız mümkün. Bunun yanı sıra düğün ya da özel davetler için lüks araçlar da kiralayabilirsiniz.Her isteğinize uygun yapıdaki araçlarıİzmir rent a car firmalarında bulmanız oldukça kolay olacaktır.Müşteri memnuniyeti ve dürüstlük ilkesine uygun bir şekilde çalışan İzmir araç kiralama firmaları, aynı hassasiyeti siz değerli müşterilerinin de göstereceğini biliyor.Araçları temiz ve bakımlı bir şekilde müşterilerine kiralayan şirketler, aynı özenle araçların geri teslimini alıyor.Yedi gün yirmidört saat araç kiralama sıfsatı bulabileceğiniz İzmir’de, isterseniz araç kiralama işlemlerinizi internet üzerinden online siteler sayesinde de gerçekleştirebilirsiniz. Titiz ve işini güvence altına almaktan hoşlanan bir yapıya sahipseniz de araç kiralamadan önce, kiralayacağınız aracı görüp birebir inceleme fırsatınız da var.
Özellikle düğünlerde ve özel davetlerde ihtiyaç duyulan lüks araçlar için de İzmir araç kiralama firmaları bulunuyor. Günlük araçların yanı sıra sadece lüks araç kiralayan şirketler de oldukça fazla.En özel günlerinizden biri olan düğün gününüz için özel araçlar kiralamak isterseniz, İzmir rent a car firmalarına bakarak, kendi zevk ve istekleriniz doğrultusundaki araçları kiralayabilirsiniz. Üstelik gelin ve damat için özel hazırlanan ve tavan yüksekliği oldukça fazla olduğu için sıklıkla tercih edilen VIP minibüslerden de kiralamanız mümkün. Bunun yanı sıra nostaljik seçimler yapmak isteyenler için de oldukça geniş seçenekler yer alıyor. 60 ve 70’li yılların ruhunu yansıtmak isteyen çiftler içino döneme ait araçlar da mevcut.Üstelik bu araçlarla dış çekim yaparak nostaljik bir düğün albümüne de sahip olabilirsiniz. Birbirinden çeşitli araçların yer aldığıİzmir rent a car firmalarında, istediğiniz model ve marka araça ulaşmanız hiç de zor değil.
İzmir araç kiralama fiyatları da oldukça uygun seçeneklerle karşınıza çıkıyor. Bulunduğunuz yere ve aracın modeline göre değişkenlik gösterenİzmir araç kiralama fiyatları, bütçenizi çok fazla yormayacak seçenekleri de barındırıyor.Günlük arak kiralamada 65 liraya kadar araç bulabileceğiniz İzmir rent a car firmalarında, aracı kiralama süreniz arttıkça, günlük kira bedeli de azalıyor. Size özel olarak hazırlananİzmir oto kiralama fiyatları, her bütçeye uygun seçenekler barındırıyor.Günlük 65 liraya kiralabileceğiniz benzinli ve klimalı bir aracı, eğer 2-3 gün süre için kiralayacaksanız günlükkira bedeli 60 tl’ye indiriliyor. Süre arttıkça günlük bedelin azaldığı bir tablo verecek olursak aynı araç için;2-3 gün 60tl, 4-7 gün 55 TL, 8-13 gün 45 TL, 14-21 gün 40 TL, 22-28 gün 39 TL, 29 ve üzeri günler için günlük kiralama bedeli 35 TL olarak belirlenen firmalar yer alıyor. Bu tabloya bakıldığı zaman İzmir araç kiralama fiyatlarının gayet avantajlı olduğu da görülüyor.İster turist olarak gelin ve şehri gezmek isteyin, isterseniz günlük işlerinizi hallaetmek için kullanın, araç kiralama fiyatları herkes için aynı seçenekleri barındırıyor.Bunun yanı sıra lüks araç kiralamak isteyenler de bu araçları saat süresine göre ya da günlük olarak kiralayabilirler. Diğer araçlara göre fiyat aralarılığı daha yukarı rakamlarda yer alan lüks araçları, 8 saatliğine 200 TL, 1 gün için 350 TL gibi fiyatlara kiralamanız mümkün.