izmir havalimanı oto kiralama hizmet adresiniz

Her sınıfa uygun, her bütçenin dostu olan araçlarımızla hem ekonomik, hem de VİP müşterilerimize hizmet veriyoruz. Türkiye’nin ticaret, kültürel, turistik şehri İzmir’de Adnan Menderes Havaalanına adım attığınız andan itibaren firmamız gerek havaalanı içerisinde bulunan kiralama ofisine gelerek, gerek uzaktan aracı seçip beğenip, ödemesini yaparak kiralayabileceğiniz, kolaylıklar sağlayan müşteri ilişkileri uzmanları ile sizlere hizmet vermekten onur duyacaktır.

İzmir havalimanı oto kiralama alanında hizmet standartlarıyla rakipsiz olan firmamızı geleceğiniz şehirden arayarak rezervasyon yaptırmanız mümkündür. Tercih ettiğiniz araç sınıfı, yakıt sınıfı, markası ve modelinin mevcut olup olmadığını kontrol edebilir, birebir fotoğraflarını rica edebilir, ödemesini online olarak veya telefon vasıtası ile kredi kartına tek çekim veya taksitle yapabilirsiniz. Aynı zamanda çoğu firmanın yaptığı gibi fiyatları fahiş rakamlarda tutup, sigortasız, attığınız adıma ücret alan bir firmada değiliz. Aracınızı hangi amaçla kullanacağınız bizi alakadar etmez. Yolda kaldığınızda, aracınız hiç istenmeyen bir noktada bozulduğunda sizlere acil yol yardımı da sunuyoruz. Yol yardımlarını ofisimizden isteyebilirsiniz, en kısa sürede yol yardımı gelerek aracınızla alakalı sorununuzu da çözümleyecektir.

İzmir havalimanı araç kiralama konusunda asla çözülmeyen bir sıkıntınız kalmayacağı gibi, en az 24 saatliğine araç kiralayabilir, süreyi dilediğiniz kadar uzatabilir, aynı zamanda uzun süreli araçta kiralayabilirsiniz. Uzun süreli araç kiralamaların en azı aylık araç kiralamaktır ve minimum gün sayısı 30 dur. Şirketinizin üzerinden araç kiralamak istediğinizde şirketinize özel iskontolarda olacaktır. Ve şirketinize özel faturalandırılma da yapılacaktır. Şahsi kiralamalarınızda ise belli tarifeler üzerinden en uygun şekilde seyahatlerinizi sürdürebilecek olup, bütün avantajlarımızdan faydalanabileceksiniz.

İzmir havalimanı araba kiralama firmaları içinde sizlere en akıcı hizmeti, en güler yüzlü personeli temin edeceğimizden kuşkunuz olmasın.

Peki araç kiralarken hangi şartları yerine getirmelisiniz?

En az 2 senelik geçerli yerli veya uluslararası ehliyet sahibi olmak zorundasınız. 23 yaş sınırı ekonomik veya compact araçlar için gerekli olup, standart veya daha üst gruplar için en az 3 yıllık ehliyet ve 28 yaş grubuna dahil olmanız gerekmektedir. Eğer 75 yaş üstü iseniz bazı bölgelerde araç kiralamanız yasaktır, bunu da bizlere bildirmeniz gerekmektedir.

Yasal olarak trafik kurallarını ihlal ettiğinizde, otopark ve diğer trafik cezalarına tabi tutulduğunuzda bu ücretleri tarafınızdan tahsil ederiz. Zira trafik kuralları şirketimiz için ihlal edilemez bir konudur. Bu konuda asla sorumluluk ve sorumsuzluk kabul etmemekteyiz.

Seçeceğiniz kiralama seçeneklerine göre sınırsız kilometre veya sınırlı kilometre, yasal sınırlar dahilinde üçüncü şahıs sigortası, KDV 18% ve yasal vergiler, bakım konuları, yağ, 24 saat yol yardımı, uzun dönem kiralamalarında yapılacak özel fiyat çalışmalarından faydalabilirsiniz.

Yakıtlar, kişisel sigorta hizmetleri, ek sürücüler, bebek veya çocuk koltukları, park ücretleri, otoban geçiş ücretleri, ofise veya havaalanına yapılmayan teslimler, iade ücretleri gibi konulardan faydalanamazsınız.

İzmir havalimanı araba kiralama hususunda ofisimiz sizden araçta sizin zafiyetinizle oluşabilecek hasarlara karşı kredi kartınızdan veya sizden elden nakit olarak 500 tl depozito ücreti talep eder. Aracı hasarsız şekilde iade ettiğiniz zaman depozito bedeli size iade edilmektedir. Aynı zamanda firmamızın özel şartnamesi ilave edilmiş olan sözleşmemizi de aracınızı teslim alırken imzalamış olmanız gerekmektedir.

Vakti mühim müşterilerimiz için aynı zamanda izmir havaalanı oto kiralama firması olarak özel koşullar kabul edildiği zaman dilediği noktadan da hizmet verebilmekteyiz. Bizimle çalışmak sizin için hızlı, kolay, ekonomik ve samimiyet dolu gerçekleşecektir.