Araç Kirala

Alış Tarihi
Alış Saati
İade Tarihi
İade Saati

İzmir Araç Kiralama

Her türlü modelin yer aldığı İzmir araç kiralama firmamızdan uygun fiyatlarla hizmet almak için tıklayın!

Filo Kiralama Nedir?

Bazı avantajları nedeni ile adını sıklıkla duymaya başladığımız filo kiralama bir aracı satın alma zorunluluğu olmadan güvenilir ve rahat bir şekilde kullanma keyfi denilir. Araç veya araçların satın alınması yerine kiralanması ile ödemelerin önceden belirlenen ödeme takvimi doğrultusunda araç kiralayanlara avantaj sunuyor. Filo kiralama bir rent a car şirketinin binek araçlarının satın alınmaksızın uygun koşullar kapsamında uzun veya kısa süreli ihtiyaca göre kiralanarak kullanılması demektir. Filo kiralama ile kişiler veya ticari kuruluşlar ekonomik açıdan kazanımlar elde ederler. Bunlardan bazıları şöyledir:

·         Şirketin veya kişilerin sermayesini bağlayıcı bir unsur içermez

·         Şirketler açısından satın alım finansmanı ile uğraşılmasına yol açmaz

·         Araçların satışı ile ilgilenilmesi zorunluluğunu ortadan kaldırır

Tüm bunlar kiralanan araçların hem ekonomik hem de etkin bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Araç sahibi olan kişiler veya şirketler bazı gerekliliklerle ilgilenmek zorundadır. Bunlar: vergi ve bakım, plaka tescili, sigorta ve onarımdır. Bu gereklilikler emek, zaman ve belli bir maliyet ister.

Ancak İzmir araç kiralama şirketimizden alacağınız hizmet ile sizleri vergi ödemekten, plaka tescili uğraşmaktan ve sigorta, muayene gibi işlemlerden kurtarıyoruz. Tüm bu operasyonel işlemler filo kiralama hizmetimize dahil olmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda gerek 1 gerekse birden fazla araç kiralama şirketi olarak sizlere en iyi hizmeti vermekten yıllardır bu sektörde gösterdiğimiz faaliyet ile onur duyuyoruz.

Filo Kiralama Avantajları

 

Bir araç satın almak öncelikle peşin para ister veya eğer toplu nakit çıkışı yapabilecek bütçeye sahip değilseniz bu durumda ihtiyaç duyduğunuz aracı alabilmek için bankalardan araç kredisi kullanmak zorunda kalacak ve çektiğiniz krediyi faizi ile beraber düzenli olarak ödeme gereksiniminiz olacaktır.

Araç kredisi çekmek ise kişilerin kredi notunun iyi olması ile ilişkilendirilir. Eğer kredi notunuz yüksek ise araç kredisi kullanabilme imkanına sahipsiniz demektir. Fakat kredi notunuz düşükse hiçbir banka araç kredisi başvurunuza olumlu dönüş yapmayacaktır. Televizyon veya internet reklamlarında çoğu zaman faizsiz kredi, anında kredi vb. içeriklere rastlanılır.

İnsanlar genel olarak bu reklamlardan etkilenir ve krediye de ihtiyaç duyduklarından hemen ilgili bankaya kredi başvurusunda bulunarak umutla beklemeye başlar. Ancak her kim hangi bankaya kredi başvurusunda bulunursa bulunsun ilk olarak bu kişilerin kredi notuna, geçmişte ödemediği veya yapılandırmadığı kredi veya kredi kartı borçlarının  olup olmadığına bakılır. Eğer ödenmeyen krediler var ise bu durum gerek araç kredisi gerekse diğer kredi türlerini kullanabilmeye imkan vermez.

Araç günümüzde en çok ihtiyaç duyulan gereksinimlerdendir. Toplumsal hayatta herhangi bir işimizi sonuçlandırmak üzere muhakkak ulaşıma ihtiyaç duyarız. Ulaşım için de doğrudan araçlara ihtiyaç vardır. Herhangi bir nedenden dolayı araç satın alma girişiminde bulunamıyor veya araç satın alarak toplu ve yüksek miktarlarda ödeme yapmak istemiyorsanız İzmir araç kiralama şirketimiz ile iletişime geçerek dilediğiniz aracı dilediğiniz süre boyunca kullanabilir ve ulaşım sıkıntısı yaşama riskini önemli oranda ortadan kaldırırsınız.

Araç kiralamanın çok sayıda avantajı olduğundan bahsetmek mümkündür. Öncelikle aracı uzun süreli kiraladığınızda göreceksiniz ki bir araca satın alma, vergi vb. işlemler için toplamda ödediğiniz maliyetten daha az bir miktar ödeme planı ile karşılaşacaksınız. Araç kiralayarak satın almayı düşündüğünüz aracın ikinci el fiyat belirsizliğinden de kurtulmuş olursunuz. Böylece yüksek meblağlar harcadığınız aracınızdan zarar etmemiş olursunuz.

Filo kiralama şirketimizden uygun fiyatlı ek hizmetlerden de yararlandığınız da uzun süreli araç kiralamak sizin için son derece masrafsız olacaktır. Filo kiralama avantajları yalnızca bunlarla da sınırlı değildir. Dahası avantajlara aşağıda değinilmiştir:

Kolay Araç Yenileme

 

Satın alınan araçların yenilenme süreci ve masrafları oldukça risk taşır. Öncelikle sahip olunan aracın satılması aracın modeli dahilinde ki ikinci el pazarının iyice araştırılması gerekir. Söz konusu araçların ikinci el fiyatları olması aracın satın alınan maliyetinden oldukça düşmesi ve araç sahiplerinin yüksek miktarda zarar etmesi riski taşır.

Eğer araçta bazı arızalar söz konusu ise bu durumda aracın ikinci el fiyatının önemli oranda düşmesi işten bile değildir. Bununla birlikte aracın satış işlemleri için de belli bir zaman ve emek gerekir. Tüm bunlarla uğraşmak ve zamandan, maliyetten ve emekten feragat etmek yerine İzmir araç kiralama şirketimiz ile sizlere dilediğiniz zaman araçlarınızı yenileme imkanı sunuyoruz.

Araba Kiralama Taksit

Araç kiralamanın en güzel avantajı peşin toplu nakit paraya ihtiyaç duyulmamasıdır. Sizler ödeme planınızı dilediğiniz gibi ayarlayabilir isterseniz ilk ay ödemenizi yapıp ardından ay ay ödeyerek isterseniz ilk ödemenizden sonra birkaç ay peşin vererek ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerde önemsediğimiz konu aracı kiralama ile ilk taksitinin verilmesidir. Ardından ödemelerinizi sabit kiralar halinde gerçekleştirebilirsiniz. Böylece araba kiralama taksitlerinin araç satın almaya oranla ne kadar masrafsız olduğunun da bilincine varacaksınız.

Kasko, Sigorta, Motorlu Taşıtlar Vergisi

Şirketimizde kiraya sunduğumuz tüm araçların kaskosunu, sigortasını ve motorlu taşıtlar vergi ödemelerini kiralama kapsamına dahil etmekte ve her birini eksiksiz olarak zamanında gerçekleştirmekteyiz. Araçların şirketimizden kiralanması halinde bahsi geçen tüm bu ödemelerden hizmeti alan müşterilerimiz tamamen muaf olurlar.

KDV

Araç satın almak KDV indiriminden yararlanmayı kanunen gerektirmeyen bir durum olarak karşımıza çıkar. KDV’nin satın alınan araçlar doğrultusunda bir maliyet olarak kişilerin karşısına çıkması ayrıca bunun için de bir ödeme yapılması demektir. Fakat filo kiralama şirketimizden kiraladığınız araçların kira mahiyetinde ki taksitlerinde KDV’siz ödemelerden yararlanmanız mümkün! Kiralama halinde KDV’nin tamamı indirilmektedir.

Bilançonun Güçlü Görünümü

Bu noktada bilanço kavramını açıklamak da fayda vardır. Bilanço gerek şirket, gerek ticarethane gerekse kişilerin maliyede ki alacak verecek durumunu gösteren bir çizelgedir. Kişi, şirket veya ticari kuruluşların tüm mal ve para varlığı bu çizelgede dengeli biçimde gösterilir. Araç kiralama hizmetinden yararlanılması kişilerin güçlü bir bilanço görünümüne olumlu katkı sağlar. Araç kiralama ile ileri tarihli kira bedelleri kişi veya kuruluşların mali borçları yer almamakta ve kişilerin borçluluk durumunu olumsuz yönde etkilememektedir.

İyi Bir Zaman Yönetimi

Araç gereksinimini gidermek için maliyet kadar zamanda önemli bir unsurdur. İhtiyaç duyulan aracın bulunması, satın alma işlemleri satın alacak kişi ile aracı satan kişinin müsait olması ve bunun için ortak bir zaman belirlemeleri vb. işlemler için kişilerin birkaç gününü yalnızca araç satın almak için ayırması demektir.

 Filonuzu yönetmek için zamanınızı boş yere harcamayın! Filo kiralama hizmetimiz ile sizlere çok zaman kazandırıyoruz. Beğendiğiniz aracı kiralamak üzere tarafımız ile yapacağınız sözleşme sizlerin kısa zamanda ve masrafsız olarak araç sahibi yapıyor. Şirketimizden alacağınız bu hizmet zaman tasarrufu yaptırarak ana iş kolunuza yönlenmenizde büyük ve olumlu bir etken oluyor.

Online Araç Kiralama İzmir

İnternet ve mobil cihaz kullanımının yaygınlaşması ile insanlar hemen hemen tüm işlemlerini online ortamda gerçekleştiriyor. Bizde yeniliklere ayak uyduruyor ve müşterilerimizin zaman tasarrufunu düşünerek online araç kiralama İzmir hizmetimizi devreye koyuyoruz. İzmir de faaliyet gösteren firmamız sizler için en kaliteli hizmet anlayışı ile hareket ediyor. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde birbirinden çeşitli araç modellerini tek inceleyebilir.

Taksit seçeneklerine bakabilir. Ödeme planına göz gezdirebilir ve kendiniz için en iyi model üzerinde karar kılabilirisiniz. Dilediğiniz aracı rezerve etmeniz yine online ortamda gerçekleştirebileceğiniz bir işlem. Dilerseniz daha detaylı bilgi için firmamızı ile iletişime geçerek soru işaretlerinize birlikte çözüm bulabiliriz.

Araç Nereden Kiralanır

Araç kiralama alanında İzmir bölgesinde hizmet vermekte olan çok sayıda şirketin varlığından söz etmek mümkündür. Her müşteri uygun fiyat politikası dahilinde en kaliteli araç kiralama hizmetini almak ister. Ancak bu piyasada uygun fiyat politikasını gözeten sayıca az rent a car şirketi bulunur. Modelli binek araçlar, uygun fiyat politikası, operasyonel işlemleri tamamlanmış araçlar, bayanlar ve erkeklerin kullanabilecekleri araç çeşitliliği, uygun ödeme planı, ek KDV ücreti gerektirmeyen kaliteli hizmet İzmir araç kiralama şirketimiz tarafından siz değerli müşterilerimiz sunulur.

Araçlarımızı dilerseniz firmamıza gelip gerçek gözle inceleyebilir dilerseniz de web sitemizden araçların incelemesini yapabilirisiniz. Sizde İzmir ve çevresinde ikamet ediyor ve kiralık araçlara ihtiyaç duyuyorsanız en kısa zamanla bizimle iletişime geçiniz ve kampanyalı fiyatlarımız dahilinde dilediğiniz araca en kısa zaman içerisinde sahip olunuz. Araçların detaylarını inceleyebilir ve birbiri ile kıyaslayabilir gereksinim duyduğunuz araca yalnızca sözleşme sonrasında sahip olabilirsiniz.

 İster kısa zaman isterseniz de uzun zamanda uygun fiyatlarla araç kiralayabileceğiniz tek adres İzmir araç kiralama şirketi olarak karşınızda! Sizde paranızın boşa gitmesini istemiyor ve en iyi araç kiralama hizmetini almak istiyorsanız firmamızın tüm olanaklarından uygun fiyat politikası ile yararlanmanız mümkün!

İzmir Araç Kiralama Fiyatları

Firmamızda kiraya sunduğumuz araçlar modelleri ve ekstra özellikleri dahilinde kira bedeli içerir. Bunun yanı sıra firmamızdan ek hizmet almak isterseniz bu ödeme planına dahil edilir. Veya ek hizmet bedelini ayrıca ödeme planına dahil etmeden de ödeyebilme olanağına sahipsiniz. Yeni model araçlarda kira bedeli elbette modeli düşük araçlara göre değişiklik gösterir. Fakat bu uygulama firmamızda eski tip araçların olduğunu düşündürmemelidir.

Tüm araçlarımız son model araçlardır. Örneğin: 2017 model araçlar 2018 model araçlara göre eski model olarak kabul görür. Araçlarımızda modele son derece dikkat ediyor ve 2017 model altında araç bulundurmama gayretini gösteriyoruz. Sizde son model araçlara yalnızca kira bedeli ödeyerek sahip olabilirsiniz. İzmir araç kiralama şirketimiz ile ihtiyaç duyduğunuz aracı sizlerin ayağına kadar getirerek zamandan tasarruf sağlamanıza da olanak sunuyoruz.

Ödeyeceğiniz yalnızca cüzi bir miktar ile kiraladığınız araçları istediğiniz yerden alabilirisiniz. Bunu kiralama aşamasında bildirmeniz halinde bu ve bunun gibi bir çok ek hizmetlerimizden yararlanabilme imkanına sahip olabilirisiniz. Firmamız talep eden müşterilerimize şoför temini de sağlar. Araç kullanmayı bilmiyor veya aracı sürmek yerine arka koltukta şehri seyretmek istiyorsanız firmamıza sunacağınız talep doğrultusunda şoför ataması yapılacaktır. Araç kullanmayı bilmemek  araç kiralanamaz anlamına gelmez. Çünkü insanlar ulaşımda sıkıntılarla karşılaşmak istemezler.

Herkes kendi özel arabası ile seyahat ederken çok daha konforlu çok daha keyiflidirler. Araç kullanamayan müşterilerimize atadığımız şoförlerimiz diyalog konusunda son derece başarılı aynı zamanda sevgi ve saygı konusundan ödün vermeyen kişiliklerdir.

 Araç veya filo kiralama firmamız siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyat politikası dahilinde sunmaktan büyük onur ve mutluluk duyar. İzmir ve çevresinde en iyi araç kiralama şirketinden hizmet almak için bizimle iletişime geçin!