Güle Güle 2016

Geldik yılının sonuna. Yıl sonuna bir ay kalmasına rağmen yüksek ilginiz sonucu 2016 yılı için hedeflerimizi yakalamanın mutluluğunu yaşattığınız ve Alaşahan oto kiralama’ yı tercih ettiğiniz için sizlere şükranlarımı sunuyorum.

Araçlarımız kış mevsimi yl koşullarına hazır hale getirldi. Olağan tüm balımları ve sigortaları yapıldı. Bununla birlikte Özel şoförlerimiz ve çalışan elemanlarımıza yönelik tatbiki eğitimlerimizide arttırdık. Yeni araçlarımızın filoya katılımının yanı sıra, tercihleriniz ile bizi teşvik ettiğiniz için izmir oto kiralama hizmetleri kapsamında 3 adet lüx minibüs (vip kiralama hizmeti) alımı 2017 yılı planı içine dahil edildi. Gerçek patronlarımız olan sizlerin yoğun talepleri üzerine izmir otogar oto kiralama hizmeti’ ne de başlamış bulunmaktayız. Bugüne kadar olduğu gibi sizlerden gelen öneri ve eleştiriler doğrultusunda kendimizi değerlendiriyor, sonuçlar doğrultusunda eksiklerimizi gideriyor, hizmet halitemizi yükseltemek amacı ile araçtırmalarımız derinleştiriyoruz.

Değerli Müşterilerimiz,

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde zihinlerde oluşan engeller ile tahammül sınırlarının kaldırılmasını umuyorum. 4 Aralık Dünya Madenciler Günü vesilesi ile  madenci kardeşlerimizin zorlu işlerinde kolaylıklar diliyor, takdir ve şükranlarımızı sunuyorum. Yüreğimizdeki Soma ve Ermenek ateşi henüz sönmeden, Siirtten bir yenisi eklenen faciaların son bulmasını temenni ediyor, bu yolda hayatını kaybeden tüm madencilerimizi rahmetle anıyorum.