Araç Kirala

Alış Tarihi
Alış Saati
İade Tarihi
İade Saati

Gaziemir Oto Kiralama

Gaziemir oto kiralama yaz kış çok hareketli, araç kiralama sektörünün merkezi durumundadır. Havalimanı’na yakın olması nedeni ile bir çok kişi Gaziemir İlçesine Oto Kiralama hizmeti götürmek için birbirleriyle yarışır duruma gelmiştir.
 
Bu kadar çok firmanın bir arada olması, kaçınılmaz olarak rekabet piyasasını doğurmakta, buna bağlı olarak işletmeler müthiş kampanyalar düzenleyerek, müşteri çekme çabasında bulunmaktadırlar. Durumun böyle olması tüketicilere ciddi ferahlık sağlamakta, dileyen dilediği aracı kiralama imkanı bulmak ile birlikte kaliteyi ucuza alma imkanına sahip olmaktadır. gaziemir oto kiralama firmaları arasında firmamız da bütün donanımı ile birlikte yerini almış bulunmaktadır. Bu yıl filomuza kattığımız 15 diesel, otomatik, farklı marka ve model araçlar ile sektör de yer edinmek, rekabete ortak olabilmek ve firmamıza bu pazardan pay çıkarabilmek için bütün imkanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.
 
Havalimanı Oto Kiralama ayrıcalığı ile firmamızdan Gaizemir’de araç kiralama hizmeti alabilir, hizmetinize sunduğumuz sıfır km araçların sürüş keyfine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Araçlarımızın her birinin rent a car kasko ve sigortasına sahip olduğunu, firmamızdan kiraladığınız araçlar ile kaza yaptığınız taktirde sorumluluklarınızın diğer firmalara göre çok daha az olduğunu, gaziemir oto kiralama firmamızdan kiraladığınız her araç ile ilgili ayrıcalık yaşayacağınızı bilmenizi isteriz.
 
Akçay Caddesi: No186/B Gaziemir / İZMİR