Araç Kirala

Alış Tarihi
Alış Saati
İade Tarihi
İade Saati

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal araç kiralama firması olarak bütün araç kiralama hizmetlerini bünyesinde barındırmakta aynı zamanda müşterilerin istekleri doğrultusunda kiralama fırsatlarını bulunduruyor. Her zaman bahsettiğimiz gibi firmamızın misyonu ve vizyonu hiçbir koşulda değişiklik göstermeyeceği gibi tüm olumlu yanlarımızın da üzerine gün geçtikçe iyi şeyler katarak bunu bir devamlılık haline getireceğiz. Elemanlarımızı en iyi ve en tecrübeli çalışanlar arasından seçerek bunun yanında da aile şirketi olmamızın verdiği avantajlarla sadece kendi bünyemizde değil bütün müşterilerimize o aile sıcaklığını verme hissiyatı ile çalışmalarımıza özen göstererek insanları memnun etmek için elimizden geleni yapacağız.
 
Çoğu insan oto kiralama şirketlerine kurumsal olarak baksa da aksine bizim şirketimiz bütünüyle aile ortamındaymış gibi insanlarla samimi ve içten davranarak; tabii tüm bunların yanında müşterilerle olan diyaloglarda sınırlarımızı aşmadan büyük bir aile gibi davranmaktayız. Günümüzde birçok oto kiralama firması çalışma alanlarını genişletmeden, tamamen ticari amaçlar güderek araç kiralamak isteyen müşterilere firmanın ve kendilerinin çıkarları ön plana çıkacak şekilde yaklaşmaktadır. Böyle insanlara yaklaşan ve her açıdan hiçbir samimiyeti bünyesinde barındırmayan firmaların uzun vadeli çalışmaları pek de başarılı olacak gibi görünmüyor. Çünkü müşteriler her koşulda, araç kiralama firmalarına başvurabilir ve bu sadece tek seferlik de olmadığından insanlar bir kere memnun kalmazsa akıllarına hep başka firmalardan araç kiralama fikri daha mantıklı olacağı gelecektir. En başından beri anlattığımız şey oto kiralama şirketi olarak tamamen müşterilerimizin her konuda çıkarlarını göz edip hareket etmeyi ve onların rahat ve keyifli yolculuklar yapması için elimizden gelen her şeyi yapacağımıza kimsenin şüphesi olmasın. https://www.havalimaniotokiralamaizmir.com/ adresinde araçlarımızı görebilirsiniz.
 
 
 
kurumsal araç kiralamaKurumsal araç kiralama şirketi olarak müşterilerin veya buna bağlı olarak diğer insanların güvenliğinden sorumlu olacağımızın bilincindeyiz. Sürekli, her şekilde kendimiz veya müşterilerle devamlı iletişim halinde olarak; kendimize hep insanlara nasıl daha çok faydamız dokunur veya ne gibi çözümler üretebiliriz diye sorular sorarak kendimizi geliştirmenin yollarını aramaya devam ediyoruz. Çünkü biz hiçbir zaman şirketimizi ticari amaçlar doğrultusunda kurmadık ve müşteriler ile dost, kardeş veya çok yakınları gibi ama çok da samimi bir şekilde; onları bunaltmadan hep onların işine geleceği gibi davranarak her iki tarafı da mutlu etmeye çalışıyoruz. Birçok bu ve bunun gibi davranmayan firmalara da her zaman öncülük ederek bu sektörde hem en iyisini örnek almalarını hem de zirvede olmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimiz dilediği araçları, istediği zamanlarda kiralayabilir; isterlerse de erken rezervasyon seçeneklerimiz ile kiralama şartlarını kendilerine uyacak şekilde belirleyebilirler. Bu her açıdan onların çıkarları için düzenlenip yürürlüğe koyduğumuz bir şey olduğundan, zaman yönüyle kendilerini çok daha iyi ayarlama fırsatını bulabilirler. Bunun yanında şoförlü araç kiralama seçeneklerimiz ile şehrimize ilk defa gelecek , daha önce gelmiş ama gezme fırsatı bulamamış ve araba sürmekle yorulmak istemeyen müşterilere birçok yönden kolaylık sağlamaktadır. Havalimanından indiniz ve o kısa yolculuğun ardından hemen aracınıza binerek kiraladığınız aracın şoförünün rehberliği ile istediğiniz yere rahat, güvenilir ve keyifli bir şekilde gitme fırsatını bulacaksınız. Şoförlerimiz her zaman sınırlarını bile istediğiniz ölçülerde sizlere el ayak olabilecek ve gitmek istediğiniz yerlere ulaşmak için zaman kaybetmeden sizleri oraya götürecektir.
 
İzmir şehrinde oto kiralama konusu ile ilgili her türlü görüş ve isteklerinizi dikkate alarak kurumsal araç kiralama hizmetlerimizi daha da geliştirmeye devam ediyoruz. Pek çok organizasyon ve davet için sizlere sunmuş sunmaya devam ettiğimiz rent a car hizmeti ile ihtiyacınız olan kaliteli hizmeti sizlere sağlayabiliyoruz. Firmamız kiralama işinde pek çok kurum ve firmaların araç tahsisini gerçekleştirmeye devam etmektedir. Bu anlamda oto kira konusunda uygun olarak kısa ya da uzun vadeli oto kira işlemini yapıyoruz. Bu sistemi tam olarak uygulayabilmek için her zaman en uygun araç sistemimiz bulunduruyoruz. Kiralama şirketimiz kurulma amacı hizmet dolayı yer alan problemlerin çözümü değil hizmet ulaştırdığımız günden itibaren herhangi bir olumsuz sorunların oluşmasını engelleyerek etkin şekilde hizmet yapabilmektir. Kiralama hizmeti ile beraber gelen şikâyetlerinizi çözebilmek adına müşteri departmanımız her anlamda büyük bir özveri ile yapabilmektedir. Mutlak müşteri memnuniyetini göz önünde tutmaya devam eden oto kira şirketimiz siz değerli müşterilerimize en uygun çözümü sunacaktır.
 

Uzun Vadeli Araç Kiralama

Şirketimiz kiralama konusunda kendisini sürekli olarak geliştirerek Türkiye’nin her bölgesine araç tahsis edebilmektedir. Kalite uygulamalarını sürekli olarak yükselten kiralama firmamız çok yakın bir zamanda ülkemizin en güvenilir şirketlerden biri olmayı başarmıştır. Eskiye göre günümüzde daha çok otomobile ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle bu tür problemlerin giderilmesi için İzmir’de ikamet eden on binlerce kişi izmir araç kiralama tercih etmekte ve son model araçları ile doya doya seyahat keyfini yaşayabilmektedir. Günümüzde kurumsal araç kiralama hizmeti veren ve araç güvenliği ve rahatlığını sizlerin ayağına getirerek siz değerli müşterilerimizin her zaman konforlu bir sürüş keyfini çıkarmasına yardımcı olabilmektedir.
 

Havalimanı Kiralık Araç

Hizmetlerimiz içerisinde diğer kiralama şirketlerine göre çok daha kaliteli hizmeti ile büyük fark atmaya devam ediyoruz. Firmamız bu anlamda izmir havalimanı oto kiralama işinde de da her geçen gün müşteri portföyünü büyüterek İzmir’in bir numaralı kiralama şirketi olmayı başardı. Ege bölgesinde sektörün lider konumuna geçmeyi başaran şirketimiz yaptığı kaliteli hizmetleri ile beraber diğer oto kira şirketlerine öncü olmakta ve hizmetin standardını daha da arttırmaktadır. kurumsal araç kiralama ile beraber İzmir’in pek çok kurum ve kuruluşları içerisinde araç tahsis işlemi yapmaya devam etmektedir. Şirketimiz İzmir oto kira konusunda birbirinden farklı araçları ile düğün, davet veya organizasyon gibi farklı zamanlarda kullanıma her anlamda hazır temiz ve güvenilir araçları tutmaktadır. Araçlarımız uygun ödeme koşulları ile beraber siz değerli müşterilerimize kiralama hizmetine sokulmaktadır. Farklı yakıt seçenekleri ile beraber sahip olduğumuz araçlarımız ile istediğiniz aracı rahatça seçebilirsiniz. İzmir oto kiralama işinde müşteri memnuniyetini her anlamda ön planda kiralama firmamız müşterileri ile beraber her koşulda çeşitli anketler düzenleyerek hizmetinin kalitesini yükseltmektedir. Uygun ödeme seçenekleri ile beraber şirketimiz sizlere sunduğumuz otomobiller güvenlik konusunda her anlamda tam donanımlı bir yapıya sahiptir. Şirketimiz sahip olduğu kurumsal araç kiralama hizmetinin yanı sıra Ege bölgesi içerisinde minibüs ve diğer farklı türde bulunan araçların kiralama hizmetini de sizlerin hizmetine ulaştırmaya devam etmektedir.
 

İzmir Lüks Araç Kiralama

İzmir şehrinde ikamet eden, kiralık araç sahibi olmak isteyen insanlar için araç tahsis etme amacı ile kurulan filo kiralama şirketimiz sizlere her zaman günlük, haftalık veya aylık araç tahsisi hizmeti sunmaya devam ederek ihtiyacınız olan araçları her koşulda hızlı bir biçimde sizlere temin edebilmektedir.
 
Özetle firmamızın her açıdan birçok avantajı olacak şekilde, müşteriler ile sürekli irtibat halinde olarak onların çıkarları doğrultusunda gün geçtikçe hizmetlerimizi çeşitlendiriyoruz. Sadece internet sitemiz aracılığı ile değil aynı zamanda bizlere ulaşmak sadece bir telefon kadar uzağınızdadır.