Araç Kirala

Alış Tarihi
Alış Saati
İade Tarihi
İade Saati

Çiğli Oto Kiralama

Çiğli oto kiralama ayağınıza geldi. Bornova ilçemiz de araç kiralama hizmeti veren firmamız artık çiğliye de araç kiralama hizmeti vermeye başladı. Eksik gördüğümüz eksik tesbit ettiğimiz her bölgeye sahip olduğumuz imkanları götürüp, eksik kalan bölgelerin oto kiralama ihtiyaçlarını gidermek temel hedeflerimizin başın da geliyor.

 
2017 yılı ile birlikte İzmir oto kiralama sektörün de 25. Yılımızı doldurmuş bulunmaktayız. Firmamız artık kendini kanıtlamış, sektör emekçisi olmuş bir rent a car firması konumuna gelmiştir. Fakat bulunduğumuz yer asla bizim yerimiz değildir ilkesini benimsediğimiz için araç filomuzu genişleterek İzmir’in her ilçesine oto kiralama hizmeti götürebilmek için bütün şartlarımızı seferber etmiş bulunmaktayız. Bunlardan biri de çiğli araç kiralama hizmetimizdir. Çiğli bir çok fabrikaya ev sahipliği yapan, bir çok ihracatçı firmayı bünyesin de barındıran hem ata sanayisi ile hem organize sanayisi ile oto kiralama sektörüne fazlaca ihtiyaç duyulan bir konumdadır. Maalesef ki bu talebe yetişecek, ihtiyaca cevap verebilecek kurumsal bir oto kiralama şirketi’ni bünyesin de barındırmayan çiğli esnafının en büyük sıkıntısı olan çiğli oto kiralama hizmetini müşterilerin ayağına kadar götürüyoruz.
 
Talep edilen her aracı 20 dakika içerisin de istenilen adrese gönderme taahhütü veriyor, çiğli halkının ve sanayicilerin oto kiralama isteklerine sıfır kilometre, her marka ve model araçlar ile cevap veriyoruz. Sizleri de firmamızın müşterileri arasın da görmek çiğli de ilk tercihiniz olmak için bizler ile temas haline geçmenizi diliyoruz.