Araç Kirala

Alış Tarihi
Alış Saati
İade Tarihi
İade Saati

Bornova Oto Kiralama

bornova oto kiralamaBornova oto kiralama işletmesi olan ve yıllar yılı bu güzel ilçemiz de siz değerli araç kiralama müşterilerine hizmet veren firmamız, bugünler de sizlere daha verimli, daha akılda kalıcı, daha ekonomik fiyat verebilmek için çalışmalar yapıyor, sizlere hizmet edebilmenin, tercih edilmenin tarifsiz mutluluğunu yaşıyor. Yarınlara daha güvenle bakmamız için kendimize sebepler yaratıyoruz.
 
Ülkemizin ekonomik şartlarını göz önünde bulundurduğumuz da gerçekten bir çok işletme de durağan seyreden ticaret hayatı, maalesef ki oto kiralama sektöründe de kendini belirgin şekilde göstermekte, bir de Bornova Araç Kiralama firmalarının ilçe için çok fazla her köşe de var olduğunu hesaplarsak, arzın fazla olduğu şişkinlik yaratan bir sektör ile karşı karşıya kalmış bulunmaktayız Fakat yılların tecrübesi firmamız, bu olumsuzluklara karşı moralini bozmadan, büyük bir iradeyle işini ypmaya gayret edip, Rent A Car sektörün de kalıcı ve sürekli olmak için var gücüyle çalışıyor. bornova oto kiralama sektörün de lider olan, İlçenin en eski firmalarından biri olan işletmemiz güvenli ticaret ilkelerini benimsemiş, kalıcı ve kuralcı bir yapı ile işletme varlığını sürdüren ender kuruluşlardan biri olma özeliği ile sivrilmiştir. Firmaız da kararlılığın yanın da prosödüre diye tabir ettiğimiz her türlü koşul gerçekleşmekte, araçlar Rent a Car kaskosu ile müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır. Değer verdiğimiz Bornova halkımıza güler yüz ile verdiğimiz Araç Kiralama hizmeti hemen hemen herf kesimden övgü almakta, bu durum da bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir. Başarılarımızın mimarı olan ilçeç sakinlerine hizmet ediyor olmak, sizlere neredeyse çeyrek asırdır hizmet ediyor olup, artık mahallenizin işletmesi olmak ayrıca bir gururu ve çok büyük sevinç kaynağımız olmuştur.
 
İşletmemiz araç kiralama hizmeti verirken çok ince detaylara takılmadan, tamamen güvene dayalı bir düşünce tarzı ile ticari faaliyetlerini sürdürüp, değer verme ve değer görme algısıyla hareketine devam eden bir işletme olma bütünlüğümüzü kormak hedefini taşımaktayız.