Çiğli Oto Kiralama

Çiğli oto kiralama sektörü potansiyeli çok yüksek, arzın talebi karşılayamadığı bir hale gelmiştir. Bir çok yeni binaya ve iş sahasına ev sahipliği yapan Çiğli İlçemiz, büyümeye ve gelişmeye devam etmekte, buna bağlı olarak ta araç kiralama sektörüne duyulan ihtiyaç her geçen gün giderek artarak devam etmektedir.

Bu artan ihtiyaca cevap verecek kadro ile hizmet eden çiğli araç kiralama firmaları az olduğu için, müşteriler tercihlerini Karşıyaka gibi, Bornova gibi muadil semtlerden çözmekte, bu durumda teslim alma ve teslim verme gibi koşullar müşteriler için külfet oluşturmaktadır. Biz Alaşahan Oto Kiralama firması olarak Bornova’da kurulmuş, fakat Çiğli dahil her yere hizmet eden, ayağa hizmet sistemi ile çalışan, talep gelir gelmez en maksimum 20 dakika içerisin de talep sahibi oto kiralama müşterilerine aracı teslim etmek için gayret gösteren bir firmayız.

Çiğli Araç Kiralama sektöründe de işletmemizi başarı ile temsil ediyoruz. Genç ve dinamik araç kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için gece gündüz demeden çalışıyor, sizlere ekonomik koşullar yapmak için maliyet analizi çıkartıp, kendi maliyetlerimizi düşürüp, bunları size indirim olarak yansıtmayı hedefliyoruz. Sizlerin varlığı ile gelişip, sizlerin desteği ile büyüdüğümüz için, sizlere verebildiğimiz her konforu sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Sizlerin bir sonraki çiğli oto kiralama taleplerin de firmamızı tercih etmenizi umuyor, bir sonraki ihtiyacınız da sizlere oto kiralama hizmeti sunmayı umuyoruz.