Anasayfa / Oto Kiralama / Araç Kiralama Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Araç Kiralama Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

izmir oto kiralama hizmetlerinde aklınızı başınızdan alacak kalite ayağınıza kadar geldi. İstediğiniz her daim araç kiralamahizmeti alabileceğiniz, 0 km’ye yakın araçlar ile hizmet veren, sektörde deneyimli ve tecrübe sahibi, iş sorumluluğu anlamında hiçbir eksiği bulunmayan, bir işletmeden kim araç kiralama hizmeti almak istemez ki? Firmamızdan 18 yaşını doldurmuş her birey araç kiralayıp, eksiksiz ve kusursuz hizmetlerimizden yararlanabilir. Tüm araçlarımız kaskolu, müşterilerimiz hayat sigortası kapsamındadır. Araçlarımızın tüm bakımları kendi yetkili servislerinde yapılır. Her bir aracımız garanti kapsamındadır.

Oluşabilecek her türlü mekanik arızaya karşı yetkili servisler devreye girer ve sorunu en kısa sürede halleder. Sürüş güvenliği için her 10.000 km’ de bir araçlarımızın far ayarları kontrol ettirilir. Ayrıca her 40.000 km’ de her aracımızın lastikleri değiştirildiği için, dahagüvenli eyahat etmenize olanak sağlanır. Sizler için hiçbir masraftan kaçınmayan firmamız, kar marjını düşük tutan buna karşılık hizmet kalitesini en üst düzeyde veren bir İzmir Araç Kiralama firmasıdır. Detaylara önem veren bir kuruluş olduğumuz için sizlerin rahat edeceği her türlü imkanı sağlamış olduğumuzu bilmeniz isteriz.
Siz ne kadar güvende ve ne kadar rahatsanız bizler o kadar mutlu ve huzurlu oluruz. Çalışma ilkelerini mükemmelliyetçilik esası üzerine kurduğumuz için uzun yıllardan beri piyasada kazandığımız güven duygusu sayesinde hizmet ağımızı sürekli geliştiren bir firma olduk. Bizi İzmir Rent A Car sektöründe bu denli büyüten, hedeflerimiz yakalamamızda başrol oynayan müşterilerimize sonsuz minnet duyduğumuzu bilmeniz isteriz. Bizim firma olarak görevimiz her müşterimize eşit yakınlıkta davranıp, haklarını koruyup gözetmektir. Başarının olduğu yerde, huzur mutluluk vardır.
Başarısız bireyler hangi alanda olursa olsun kendilerini ve çevresindekileri mutsuz ederler. Bu yüzden de Havalimanı Oto Kiralama İzmir firması olarak başarıya and içmiş, hedefleri olan, bildiği doğrulardan taviz vermeyen örnek bir firma olmuşuzdur. Sizde yarınları için var gücüyle çalışan gücünü halktan alan bir firma ile işbirliği kurup araç kiralama hizmeti almak isterseniz her daim yanınızda olduğumuzu bilmeniz isteriz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Ortalama puan: 5,00.
Loading...

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Trafik Cezaları Araç Kiralama Ücretine Dâhil Midir?

Rent a car firmalarından yapılan araç kiralamalarda trafik cezaları ve OGS, HGS geçiş ve kaçak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir