İzmir Havalimanı Oto Kiralama Kurumsal

İzmir'in En Ucuz Araç Kiralama Portalı

ACABA KİMİZ BİZ ?

Günümüzde insanların en çok zaman kazandığı ulaşım yolunun başında uçak gelmektedir. Kara, deniz veya tren ile yapılan uzun ve bir o kadar da yorucu yolları çekmek hayli zor olduğundan oldukça yaygın ulaşım yolu uçak olarak karşımıza çıkmaktadır. Tabii her güzel işin bir dezavantajı var denmektedir. İşte o dezavantajı ortadan kaldırmak için de firmamız olarak biz devreye girmekteyiz. O dezavantaj ise: Uçakla yapılan yolculuklardan sonra araç sıkıntısı çekmektir. izmir havalimanı oto kiralama şirketi olarak bizim amacımız ticari boyutu pek önemsemeden tamamen güvenilir bir şekilde araç kiralama sağlayarak insanlarla da iletişimimizi daima olumlu tutup devamlılığımızı sağlamaktır.

izmir havalimanı oto kiralamaİzmir’de havalimanından indikten sonra uzun uğraşlar sonucu yer ve araç aramak yerine şirketimizin araçlarından istediğinizi dilediğiniz şartlarda kiralama fırsatını sizlere sunuyoruz. Her zaman insanların en çok şikayet ettikleri ve geri alması mümkün olmayan şey “zaman” bizim firmamızın önceliğini müşterilerimize söz verdiğimiz zamanlarda en uygun fiyatlı araç kiralama seçenekleri ile ayaklarınıza kadar getirmekteyiz. Her ne kadar uçakla yolculuk yapmak kısa da olsa insanlara yorucu gelebiliyor ve bizler, müşterilerimizin az da olsa yorgunluklarını kısa sürede geçirmek adına son model ve konforlu araçlar ile keyifli yolculuklar yapmasını sağlayacağız. Tamamen müşteri odaklı çalışan elemanlarımız ile son derece güvenilir araç kiralamanızı sizlere garanti ediyoruz. Bütün bunların yanında aynı zamanda da oldukça uygun fiyatlarda araç kiralama seçenekleri ile kaliteli, temiz, modern ve bir o kadar gösterişli arabalarımızı sizlerin rahatlığını düşünerek her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyoruz.

İzmir havalimanı oto kiralama firma çalışanlarının her zaman edindiği misyonu ve vizyonu müşterilerine güven aşılayarak ilerlemek bununla birlikte müşteri memnuniyetini baz alarak yaptığımız çalışmalarımızı gün geçtikçe üzerine katarak aile ortamındaymış gibi o samimiyeti herkese göstermek istiyoruz. Her çeşit arabalarımızın fiyat konusunda da birçok alternatifi bulunarak havalimanında araç ihtiyacı olan insanlara söz verdiğimiz zamanlarda anında araç teslimi yapmaktayız. İzmir havalimanı oto kiralama şirketi olarak tamamen kaliteli, tecrübeli ve profesyonel elemanlarımız ile en iyi şekilde, özenle çalışarak bu sektörün zirvesinde olmaya devam edeceğiz.

HİZMETLERİMİZ

Adnan Menderes Havalimanı Oto Kiralama
Havalimanı Transferleri
Özel Şoförlü Makam Aracı
İndirimli Araç Kiralama
Bebek Koltuğu
Navigasyon

NEDEN BİZİ TERCİH EDİYORLAR?

 • Zamanında Araç Teslimatı
 • Güleryüzlü ve Dinamik Personel
 • Müşteri Memnuyet Odaklı Çalışma
 • Akılcı çözümler geliştirmek
 • Verdiğimiz Sözün Arkasında Durmak
 • Vizyon ve Misyon Sahibi Olmak
 • Değerlerimize Sahip Çıkmak
 • Çünkü Biz Havalimanı Oto Kiralama Firmasıyız

MUTLU MÜŞTERİLER

 • Uzun zamandır izmir’e gelmiyordum. Kız arkadaşımın izmir’e taşınmasından ötürü ziyaret nedenim oldu. Trabzon’dan uçağa binmeden firmayı aradım ve araç rezerve ettirdim. Çok memnun kaldım. Mustafa SARIZAMBAK
 • İlk defa bu yaz Türkiye’ ye arabasız gelmek zorunda kaldık. Tatilimizi daha konforlu geçirmek için araç kiralamak  istiyorduk. İnternetten bu firmayı bulduk ve rezerve ettirdik. Hizmetten memnun kaldık. TEŞEKKÜRLER.Nazan OKTAR

BLOGTAN SON YAZILAR

 • izmir oto kiralama sektöründe başarıyı yakaladık

  19 Aralık 2016 / 0 Comments

  Günlük ya da belirli bir süredeki araç ihtiyacınızı karşılamak için varolan İzmir araç kiralama şirket [...]

 • Güle Güle 2016

  16 Aralık 2016 / 0 Comments

  Geldik yılının sonuna. Yıl sonuna bir ay kalmasına rağmen yüksek ilginiz sonucu 2016 yılı için hedeflerim [...]

 • izmir havalimanı oto kiralama hizmet adresiniz

  12 Aralık 2016 / 0 Comments

  Her sınıfa uygun, her bütçenin dostu olan araçlarımızla hem ekonomik, hem de VİP müşterilerimize hizmet v [...]

 • Rent A Car Firmalarında Kasko

  12 Kasım 2016 / 0 Comments

  Araç kiralama günümüzde sık sık kullanılmaktadır. Bu nedenle araç kiralama piyasası da oldukça geniş bi [...]

Back to top