Blog

ADB Rent a car Blog Sayfasıdır.

Türkiye’nin büyük şehirlerinden biri olan İzmir’e geldiniz ve araç ihtiyacınız var. Güvenle arayacağınız bir araç kiralama firması arıyorsunuz. O halde Alaşahan rent a car hiç gecikmeden arayabileceğiniz doğru adrestir diyebiliriz. Sektörde izmir oto kiralama kurumsal hizmet verebildiği gibi aynı kaliteyle bireysel hizmet de verebilmektedir. Oto kiralama sektöründeki yerini sağlamlaştırmış firma Alaşahan oto kiralama araç filosunu genişleterek geleceğe de yatırımına devam etmektedir. Temponun her alanda yüksek olduğu İzmir’e her yıl gelen tatil veya ticari amaçlı binlerce ziyaretçi gereksinim duyduğu oto kiralama sorununa Alaşahan oto kiralama ile çözüm bulmaktadır. Firmanın modern araçları kaskolu ve her an bakımlı bir şekilde müşterilerini beklemektedir. Havalimanı iç ve dış hatlarında gelen yolculardan araç talebi olanlar belirtilen saatte talep ettiği noktadan alınarak istediği bir noktaya aktarılmaktadır. Müşteriler otellerine, kongre merkezlerine veya belirttikleri başka bir adrese güvenle ulaşacağını bilerek Alaşahan Oto’yu tercih etmektedir.
Önemli olan transfer ihtiyacını karşılayan alaşahan, firma ve çeşitli kurumlara ya da

izmir oto kiralama sektöründe başarıyı yakaladık

izmir oto kiralama sektöründe başarıyı yakaladık

Günlük ya da belirli bir süredeki araç ihtiyacınızı karşılamak için varolan İzmir araç kiralama şirketleri, hızlı ve sorunsuz bir şekilde araç kiralamanıza ve oluşan sorununuzu çözmenize yardımcı oluyor.Turist olarak gittiğiniz İzmir’de ya da herhangi bir işinizi halletmek için araç kiralamaya ihtiyaç duyduğunuzda,İzmir oto kiralama firmaları karşınıza çıkıyor. İster internet üzerinden isterseniz de İzmir rent a car firmalarından birebir kiralayabileceğiniz araçlar ile, günlük, haftalık ya da aylık araç ihtiyacınızı karşılamanız mümkün. Bunun yanı sıra düğün ya da özel davetler için lüks araçlar da kiralayabilirsiniz.Her isteğinize uygun yapıdaki araçları İzmir rent a car firmalarında bulmanız oldukça kolay olacaktır.Müşteri memnuniyeti ve dürüstlük ilkesine uygun bir şekilde çalışan İzmir araç kiralama firmaları, aynı hassasiyeti siz değerli müşterilerinin de göstereceğini biliyor.Araçları temiz ve bakımlı bir şekilde müşterilerine kiralayan şirketler, aynı özenle araçların geri teslimini alıyor.Yedi gün yirmidört saat araç kiralama sıfsatı bulabileceğiniz İzmir’de, isterseniz araç kiralama işlemlerinizi internet

Geldik yılının sonuna. Yıl sonuna bir ay kalmasına rağmen yüksek ilginiz sonucu 2016 yılı için hedeflerimizi yakalamanın mutluluğunu yaşattığınız ve Alaşahan oto kiralama’ yı tercih ettiğiniz için sizlere şükranlarımı sunuyorum.

Araçlarımız kış mevsimi yl koşullarına hazır hale getirldi. Olağan tüm balımları ve sigortaları yapıldı. Bununla birlikte Özel şoförlerimiz ve çalışan elemanlarımıza yönelik tatbiki eğitimlerimizide arttırdık. Yeni araçlarımızın filoya katılımının yanı sıra, tercihleriniz ile bizi teşvik ettiğiniz için izmir oto kiralama hizmetleri kapsamında 3 adet lüx minibüs (vip kiralama hizmeti) alımı 2017 yılı planı içine dahil edildi. Gerçek patronlarımız olan sizlerin yoğun talepleri üzerine izmir otogar oto kiralama hizmeti’ ne de başlamış bulunmaktayız. Bugüne kadar olduğu gibi sizlerden gelen öneri ve eleştiriler doğrultusunda kendimizi değerlendiriyor, sonuçlar doğrultusunda eksiklerimizi gideriyor, hizmet halitemizi yükseltemek amacı ile araçtırmalarımız derinleştiriyoruz.

Değerli Müşterilerimiz,

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde zihinlerde oluşan engeller ile tahammül sınırlarının kaldırılma

izmir havalimanı oto kiralama hizmet adresiniz

izmir havalimanı oto kiralama

Her sınıfa uygun, her bütçenin dostu olan araçlarımızla hem ekonomik, hem de VİP müşterilerimize hizmet veriyoruz. Türkiye’nin ticaret, kültürel, turistik şehri İzmir’de Adnan Menderes Havaalanına adım attığınız andan itibaren firmamız gerek havaalanı içerisinde bulunan kiralama ofisine gelerek, gerek uzaktan aracı seçip beğenip, ödemesini yaparak kiralayabileceğiniz, kolaylıklar sağlayan müşteri ilişkileri uzmanları ile sizlere hizmet vermekten onur duyacaktır.

İzmir havalimanı oto kiralama alanında hizmet standartlarıyla rakipsiz olan firmamızı geleceğiniz şehirden arayarak rezervasyon yaptırmanız mümkündür. Tercih ettiğiniz araç sınıfı, yakıt sınıfı, markası ve modelinin mevcut olup olmadığını kontrol edebilir, birebir fotoğraflarını rica edebilir, ödemesini online olarak veya telefon vasıtası ile kredi kartına tek çekim veya taksitle yapabilirsiniz. Aynı zamanda çoğu firmanın yaptığı gibi fiyatları fahiş rakamlarda tutup, sigortasız, attığınız adıma ücret alan bir firmada değiliz. Aracınızı hangi amaçla kullanacağınız bizi alakadar etmez. Yolda kaldığınızda, aracınız hiç istenmeyen bir noktada bozulduğunda sizlere acil [.

Rent A Car Firmalarında Kasko

Rent A Car Firmalarında Kasko

Araç kiralama günümüzde sık sık kullanılmaktadır. Bu nedenle araç kiralama piyasası da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Rent a car firmalarında kiralanan aracın tüm sorumluluğu kiralama yapan kişinin üzerine ait olduğundan dolayı aracın güvenliği ve kaskosu da oldukça önemlidir. Araç kiralama İzmir oto kiralama tarafından yapılmaktadır. Rent a car firmaları tarafından her araç için kasko ayrı ayrı yapılmaktadır ve olumsuz durumlar nedeniyle kaza durumu olursa kasko devreye girmektedir. Kasko, oluşabilecek bir kaza sonucu ortaya çıkan hasar ya da arıza için yaptırılan bir sigorta şeklidir bu nedenle kiralama şirketleri için oldukça önemlidir.

Rent A Car Firmalarında Kira Sözleşmesi

Sözleşme yapılan işlemler için güvence anlamına geldiğinden dolayı rent a car firmalarında kiralanan araçların güvenliği açısından da kira sözleşmesi yapılmaktadır. Araç kiralamak için yapılan kira sözleşmeleri müşteri ile rent a car yetkilisi arasında yapılmaktadır. Kiralama yapmak için İzmir araç kiralama firmasını tercih etmeniz gerekmektedir. Sözleşmede kiraya veren şirket bilgileri ve kiralayan kimlik bilgileri, ehliyet bilgileri bulunmaktadır. Sözleş

İhtiyaçları belirlemek için beklentileri doğru tespit etmek gerekir. İşte bu noktada İzmir Rent a Car beklentileri, ihtiyaçların ötesinde belirleyen ve her geçen gün yenilenen yapısı ile memnuniyeti ön planda tutan, büyük bir firmadır.

Geniş araç filosuna sahip firma, sizin değerli zamanınızı almadan gereksiz teferruatlar ile oyalamadan, ihtiyaçlarınızı anında yerine getirir. Deneyimli kadrosu ile hizmet veren firma, istediğiniz zaman istediğiniz aracı temin eder. Bunun için de haftanın, 7 günü 24 saati kesintisiz hizmet veren asistan servisi mevcuttur.

Memnuniyeti en üst seviyede tutmayı hedefleyen firma, araçlarını özel olarak anti-bakteriyel ürünler ile temizlik ve bakımını sağlar. Araçların model yılını da dikkate alarak her bütçeye hitap edecek şekilde ekonomik araçlar, arazi araçları, lüks araçlar, orta sınıf araçlar olarak geniş sınıflandırmaya sahip filo seçeneği sunar.
Araç kiralama hizmeti almanın en önemli avantajı da aracın periyodik bakımları ile uğraşmak zorunda kalmamanızdır. Hırsızlık, yangın, kaza gibi olağan dışında durumlarda ise zorunlu trafik sigortası, kasko poliçesi kapsamında tüm zarar, firma tarafından karşıla

Günümüzde insanlar pek çok nedenle araç kiralamaya ihtiyaç duyabilecek durumdalar. Her zaman da insanların yardımına koşabilecek, zor durumlarda istediği araçları istediği şekilde kiralayabilecek araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Biz firmamız olarak misyonu ve vizyonu hiçbir şekilde, zor durumlarda dahi kalsak amacımızı değiştirmeden hareket etmekteyiz. İnsanlar da bunun bilincinde olarak en iyi ve kaliteli hizmeti hangi firma veriyor ise onlarla sürekli iletişim halinde oluyorlar. Firmamızın da böyle konuların farkında olduğundan bu tarz konularda her zaman hassasiyetli bir şekilde; elemanlarının gösterdiği özveri ve tamamen müşteri odaklı çalışmalar ile araç kiralama sektöründe her zaman adından bahsettirmeye devam edecektir.

İhtiyaç haline gelen birçok konu insanları araç kiralama yoluna doğru yönlendirmekte sadece onunla kalmayıp kendi araçları olması durumuna oranla bazı konularda daha da avantaj göstermektedir. Şöyle bir düşünecek olursak, insanlar uzun yolculuklar yerine kısa yolculukları tercih etmekte bunlara vesile olacak en mantıklı taşıt da uçak olarak günümüzde yer almaktadır. İnsanlar da uçakla yolculuk yaptıktan sonra kendilerine

Günlük Araç Kiralama

Havalimanından Günlük Araç Kiralama Hizmeti

Havalimanı oto kiralama sektöründe İzmir’de birçok insanın ihtiyaçlarına göre çözüm üretilmiş bir şekilde gerekli işlemler yapılmasında çok da prosedürlere takılmadan hareket etmekteyiz. Uçak yolculukları her zaman insanların, araç ve bunun yanında da ulaşım ihtiyacı çekmesine zemin hazırlamaktadır. Bizler firmamız ve çalışanlarımız olarak bu tarz sorunlara çözümler üretmek ve insanları zor durumlarda bırakmamak için sektörde elimizden gelen her şeyi yapmaya özen gösteriyoruz. Araç kiralamalarında ise insanlar genel olarak günlük kiralamalara yönelmekte ve bunun hem olumlu hem de genele bakıldığında olumsuz yanları ile karşılaşabilmektedirler.

Peki günlük araç kiralama nasıl olur?

İnternet sitemiz veya başka iletişim yolları ile bizlere ulaştığınız takdirde; gerek ileri tarihlere rezervasyon gerekse de aynı gün içerisinde araç kiralamak isteyebileceğiniz araçları temin etmekteyiz. Araç kiralamalarında en çok dikkat ettiğimiz ve özen gösterdiğimiz konulardan biri de müşterilerimize söz verdiğimiz zamanlarda araç teslimi yaparak tamamen onların çıkarları doğrultusunda işimize yön vermeye dikkat ediyoruz. Bizimle iletişime geç

Kiralarken Dikkat Edin.

Araç Kiralarken Lütfen Dikkat Edin.

Günlük hayatımızın en büyük sorunlarından birisi her anlamda açığa çıkan güven problemidir. Araç kiralamalarında ise bu tarz olaylara sıkça rastlanmakta insanların iyi niyetlerine çamur atarak ilerlemek isteyen firma sayısı oldukça artmaktadır. Biz firmamız ve çalışanlarımız olarak bu sektörde her zaman 1 numara olmayı hedeflemekle kalmayarak insanlara güven aşılayıp özenle çalışmalarımıza yön vermekteyiz. Her insan gibi siz de araç kiralarken bazı detayları gözden kaçırabilir ve sırf o ufak pürüzler yüzünden başınıza iş açabilirsiniz. Firmamız olarak her zaman müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda hareket etmekten kaçınmadan, gerekli işlemlerde çok da prosedürlere takılmayarak insanları bir nebze de olsa o yoğun telaşın içerinden uzaklaştırmak gibi her açıdan avantaj sağlayabilecek yollara başvurmak prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

Peki araç kiralarken nelere dikkat etmeliyiz?

Araç kiralamalarında öncelikle bulunması gereken bazı şartlar olmakta ve bu şartlar şirketlere göre çeşitlilik göstermektedir. Bunların başında kiralayan ya da aracı kullanan şahsın ehliyeti olması zorunluluğu veya belirli bir yaşın üzerind

    Back to top